Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Tantsutüdrukud

TALLINNA ÜLIKOOL/KALEV KORVPALLIMEESKONNA TANTSUTÜDRUKUD

Kutsu TLÜ Tantsutüdrukud esinema:

  • Cheerleading
  • Show-programmid
  • Gogo

Soovid meie stuudioga liituda?

  • TLÜ/Kalevi Tantsutüdrukute show-rühm
  • TLÜ Tantsutüdrukute noorterühm

Kontakt:
Peatreener – Terje Treimann, terje344@gmail.com, 58607791
tantsutudrukud@esindus.ee.

Meist

TLÜ Tantsutüdrukud on ligikaudu 20 neiust koosnev tantsurühm. Koos teeme trenni ja esineme juba neljandat hooaega. Regulaarselt võib meid näha ergutustüdrukutena Tallinna Ülikooli võrk- ja korvpallimängudel ning TLÜ/Kalevi korvpalli meistriliiga mängudel. Sageli esineme ka mitmel eriüritusel, näiteks Eesti Poksi MV, Eesti Künnimeistrivõistlused, SEB Maraton, Linnade Karikas Saaremaal, Üliõpilaste Suvemängud jne. Lisaks astume üles erinevate show-programmidega jõulupidudel, firmaüritustel, sünnipäevadel jm.

TLÜ Tantsutüdrukud on naiselikud ja energilised, me üritame oma tantsudes segada kokku erinevaid stiile ning vabalt võib juhtuda, et mõni tants on Kanye West’i stiilis hip-hop ning teine jällegi J-Lo’likult ultra naiselik. Samuti on suur rõhk tantsutehnikal ning klassikalise tantsu õppimisel.

Trennid toimuvad neljal õhtul nädalas Tallinna Ülikooli saalides ja Räägu 49 hoones. Igasse semestrisse kuulub ka külalistreenerite meistriklasside nädalavahetus SuperShape.

Meie peatreener on väga pika tantsualase kogemuse ja suurte teadmistepagasiga Terje Treimann.

Liitu

Liitumiseks saada meile e-mail aadressile tantsutudrukud@esindus.ee.

Kutsu esinema

Vajad peole meelelahutust? Soovid oma üritusele vürtsi lisada? Või tahad lihtsalt sõpru ja kallimaid üllatada? Kutsu TLÜ Tantsutüdrukud esinema! Anna oma soovist märku tantsutudrukud@esindus.ee.

Jälgi meid

Instagramis @tlutantsutydrukud