Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Väitlusklubi

Tallinna Ülikooli Väitlusklubi on uus ja otsib endale eestvedajaid! Kui oled huvitatud sellest, kuidas oma väitlemisoskusi arendada ja end väljendada, ning soovid kohtuda teiste sarnaste huvidega tudengitega, siis on see klubi just sulle!

Mida me teeme?

Meie väitlusklubi tegeleb erinevate teemadega, mis võimaldavad liikmetel arendada oma argumenteerimise ja loogilise mõtlemise oskusi. Väitlusklubi kohtumistel on kõigil liikmetel võimalus osaleda väitlusvoorudes ning kogeda võistluspinget ja uute ideede vahetust. Kui sa pole huvitatud võistlemast, siis tule kaasa elama!

Klubi üheks eesmärgiks on leida ka väitlusalaseid spetsialiste, kes aitavad liikmeid nende oskuste arendamisel. Külalisesinejateks on kutsutud nii õppejõud kui ka praktikud, kes jagavad väitlemise kohta oma kogemusi ja teadmisi. Sellised kohtumised võimaldavad ka liikmetel saada erinevaid vaatenurki ja õppida teiste mõtteid aktsepteerima või neile väitluskultuurile omaselt viisakalt oponeerima.

Liitu

Kui oled huvitatud oma väitlemisoskuste arendamisest, kohtumisest uute inimestega ja soovid liituda väitlusklubiga, siis kirjuta vabatahtlikud@esindus.ee. Klubi ootab omale uusi liikmeid ning kõik ülikooli tudengid on oodatud!