Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Spordiklubi

TLÜ Spordiklubi poole võib pöörduda kõigi spordiga seotud küsimuste osas. Haldame kooli spordiruume, korraldame siseüritusi, organiseerime tudengite osalemist nii Ylisport üritustel kui ka meistrivõistlustel. Tublimaid sportlasi lähetame ka suurematele üritusele, mis toimuvad ülemaailmselt. Uuri lisainfot SIIT!

Kultuuriklubi

Kultuuriklubi meeskond korraldab ja aitab korraldada erinevaid üliõpilaskonna ja selle üksuste sündmuseid. Meeskond koosneb aktiivsetest ja motiveeritud TLÜ üliõpilastest, kelle eesmärgiks on muuta koolielu põnevamaks ning luua suuremat ühtsustunnet meie tudengite seas. Uuri lisainfot SIIT!

Fotoklubi

Üliõpilaskonna Fotoklubi ühendab aktiivseid fotohuvilisi Tallinna Ülikoolis. Fotoklubi on tudengitelt tudengitele ning kui oled huvitatud fotograafiast või filmimisest, siis liitu meiega! Aitame Sul saada uusi kogemusi ning arendada sinu oskusi fotograafias. Uuri lisainfot SIIT!

Väitlusklubi

Meie väitlusklubi tegeleb erinevate teemadega, mis võimaldavad liikmetel arendada oma argumenteerimise ja loogilise mõtlemise oskusi. Väitlusklubi kohtumistel on kõigil liikmetel võimalus osaleda väitlusvoorudes ning kogeda võistluspinget ja uute ideede vahetust. Uuri lisainfot SIIT!

Tudengiteater

Tallinna Ülikooli Üliõpilasteater TYYT pakub näitlemise võimalust kõikidele Tallinna Ülikooli üliõpilastele, vilistlastele, õppejõududele ning teistele Tallinna Ülikooliga seotud inimestele. Kui soovid meiega liituda, siis võta julgelt ühendust! Uuri lisainfot SIIT!

Tantsutüdrukud

TLÜ Tantsutüdrukud on ligikaudu 20 neiust koosnev tantsurühm. Koos teeme trenni ja esineme. Regulaarselt võib meid näha ergutustüdrukutena Tallinna Ülikooli võrk- ja korvpallimängudel ning TLÜ/Kalevi korvpalli meistriliiga mängudel. Uuri lisainfot SIIT!

Rahvusvaheliste Suhete Selts

Meie klubi organiseerib üritusi samal ajal nii akadeemilises ja inspireerivas kui ka lõbusas atmosfääris. Üritused puudutavad päevakajalisi sündmusi ja probleeme ühiskonnas ning poliitikas. Meie üliõpilasklubi on kõigile huvilistele avatud! Klubi tegevus toimub peamiselt inglise keeles. Uuri lisainfot SIIT!

Rahvusvaheline Klubi

Klubi eesmärk on pakkuda rahvusvahelistele üliõpilastele lõbusat ja nauditavat ülikoolielu ja tutvustada neile Eesti kultuuri. Selleks korraldame palju huvitavaid reise ja lõbusaid sündmusi, sh tervituskontsert, kultuuriõhtu, rahvusvaheline kiirrong, töötoad ja palju muud. Uuri lisainfot SIIT!