Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Humanitaarteaduste instituudi üliõpilasnõukogu - TÜHI ÜN

Humanitaarteaduste instituudi üliõpilasnõukogu ehk TÜHI ÜN koondab ja ühendab humanitaarteaduste instituudi tudengeid. Ole sa siis teadmiste janus filosoof, ajaloo fanaatik või keelte ja kultuuride entusiast – TÜHI ÜN ootab instituudi tudengiellu panustama ja sellest osa saama JUST SIND!

TÜHI ÜN on oma olemuselt justkui sild tudengite ja instituudi vahel: üliõpilasnõukogu esindab humanitaarteaduste instituudi tudengeid, seisab nende huvide ning õiguste eest ja tagab selle, et nende häält ja arvamust oleks kuulda mitte ainult instituudis, vaid ka terves ülikoolis.

Sellega üliõpilasnõukogu tegevus siiski ei piirdu – TÜHI ÜN edastab tudengitele uusimat ja värskeimat informatsiooni nii õpingute ja ülikooli akadeemilise poole kui ka erinevate sotsiaalsete sündmuste ja ürituste kohta. Enamgi veel, TÜHI ÜN on olemas ka selleks, et anda tudengitele nõu, aidata neil lahendada kõiksuguseid õpinguid puudutavaid probleeme ning toetada neid erinevate ideede elluviimises – olgu need siis selleks, et parandada õppekvaliteeti või rikastada tudengite sotsiaalset elu! Peale kõige selle koordineerib ja organiseerib TÜHI ÜN vägagi eriilmelisi, mitmekülgseid, vahvaid, värvikaid, akadeemilisi ja sotsiaalseid üritusi – seda kõike ikka selleks, et tudengite humanitaarteaduste instituudis veedetud ülikooliaeg ei oleks tühine!

Toivo Kalamees

+3583292393294

esindus@email.ee

Toivo Kalamees

+3583292393294

esindus@email.ee

Toivo Kalamees

+3583292393294

esindus@email.ee

Toivo Kalamees

+3583292393294

esindus@email.ee

TÜHI on koht, kus mõte liigub – tule seda liigutama ja LIITU JUBA TÄNA!

Võta ühendust!

Kui sul on rõõme, muresid või mõtteid, mida jagada ja arutada, siis:

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com