Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Ühiskonnateaduste instituudi üliõpilasnõukogu - Civitas

Ühiskonnateaduste instituudi (edaspidi ÜTI) üliõpilasnõukogu Civitas on ÜTI tudengeid esindav ja ÜTI tudengielu koordineeriv organ. Civitasse tulevad kokku tudengid erinevatelt õppesuundadelt, nagu riigiteadused, sotsioloogia, õigusteadused, sotsiaalkaitse ning rahvusvaheliste suhete ja tuleviku-uuringud.

Civitase eesmärk on esindada oma instituudi üliõpilaste huve, neid aidata ja nende igapäevast kooli- ja üliõpilaselu korraldada ning arendada. Civitas seisab instituudi üliõpilaste õiguste eest, aga korraldab ka hariduslikke ja sotsiaalseid tegevusi. Civitase korraldada on traditsioonilised üritused: tutvumisõhtu, linnamäng, rebaste ristimine, jõulupidu, parlamendisimulatsioon ja ÜTI kevadpäevad. Lisaks nendele toimub aasta läbi palju muud põnevat.

Paljud üritused on korraldatud koostöös Tallinna Ülikooli teiste üliõpilasnõukogudega, seega KUI LIITUD JUBA TÄNA, saad osa veel suuremast ülikooli kogukonnast!

Civitase tuumiku moodustavad tegevliikmed, toetajaliikmed ning juhatus. Kord kuus toimuvad üldkoosolekud, kus arutatakse läinud ja tulevate sündmuste ning tegevuste üle ja mida on oodatud kuulama kõik tudengid!

Võta ühendust!

Kui sul on rõõme, muresid või mõtteid, mida jagada ja arutada, siis:

Ragne-Liis Mõttus – Civitas juhatuse esimees

Julija Raudkivi – Civitas juhatuse liige kommunikatsiooni valdkonnas

Krystian Lapka – Civitas juhatuse liige kultuuri valdkonnas

Natali Weddro – Civitas juhatuse liige hariduse valdkonnas

Ühiskonnateaduste instituudi ÜN