Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Loodus- ja Terviseteaduste instituudi üliõpilasnõukogu - LTI ÜN

LTI üliõpilasnõukogu (edaspidi LTI ÜN) toob kokku loodusteaduste instituudi üliõpilased bioloogia, integreeritud loodusteaduste, kehakultuuri, rekreatsioonikorralduse, keskkonnakorralduse, psühholoogia või integreeritud tehnoloogiate ning käsitöö erialadelt!

LTI ÜNi eesmärgiks on muuta üliõpilaste elu värvikamaks. Korraldame nii suurejoonelisi kui ka pisemaid üritusi ja kõik need üritused on meeldejäävad ning unikaalsed. Ka teiste instituutide õppurid teavad täpselt, millal on toimumas näiteks LTI Talvepidu (LTI ÜNi trump) ja väga südamelähedaseks saanud kevad- ning sügismatkad. Kui üritusi parasjagu ei toimu, pole LTI ÜNis kindlasti igav – liikmed on omavahel head sõbrad ja puhketoas on mõnus vaba atmosfäär.

Lisaks pidudele ja väljasõitudele peame lugu hariduse kvaliteedist ning mõtleme su tuleviku peale. Aasta läbi toimuvad meil teadusfilmide õhtud, arutelud ja kohtumised eri valdkondade spetsialistidega, ekskursioonid kinnistesse asutustesse ning loomulikult oleme sidepunktiks sinu ja instituudi vahel. Aitame, kui sul on mure õppega, õppejõududega või muu säärasega ning suuname, kui sa ei tea täpselt, kuhu pöörduda.

LTI ÜNi liikmed on aktiivsed, lõbusad ja motiveeritud maailmaparandajad, kelle meelest peab ülikoolis õppimine olema midagi rohkemat kui vaid loengute kuulamine. Kui tunned, et ka sinus peitub taoline jõud, siis ootab LTI ÜN sind endaga liituma!

Meile meeldivad uued sõbrad ja tublid meeskonnaliikmed, seega kui tunned, et soovid ülikoolist saada veidi rohkem kui raamatuteadmisi, siis oled oodatud liituma LTI ÜNiga! LIITU JUBA TÄNA!

Võta ühendust!

Kui sul on rõõme, muresid või mõtteid, mida jagada ja arutada, siis:

  • võta meiega ühendust meiliaadressil ltiesindus@esindus.ee,
  • vii end kurssi meie tegevustega Facebookis LTI ÜN ja Instagramis ltiesindus või
  • põika eelneval kokkuleppel läbi meie kontorist A-202!

Reio Astla- LTI juhatuse liige kultuuri valdkonnas

Karmen Laidre- LTI juhatuse liige kommunikatsiooni valdkonnas

Andra Hiisjärv- LTI juhatuse liige hariduse valdkonnas

DSC01221