Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Rahvusvaheliste suhete selts

Meie klubi organiseerib üritusi samal ajal nii akadeemilises ja inspireerivas kui ka lõbusas atmosfääris. Üritused puudutavad päevakajalisi sündmusi ja probleeme ühiskonnas ning poliitikas.

Mida me teeme?

1. Kutsume lektoreid, ajakirjanikke, poliitikuid ja teisi ühiskonnategelasi valgustama osalisi erinevatel aktuaalsetel ja huvitavatel teemadel.

2. Korraldame väljasõite saatkondadesse, riiklikesse institutsoonidesse ja vabaühendustesse, et tutvuda lähemalt nende asutuste erinevate funktsioonidega.

3. Lisaks korraldame vabamas stiilis õdusaid üritusi, nagu filmi- ja pubiõhtud, mille eesmärgiks on tutvuda teiste vahvate poliitikahuvilistest üliõpilastega ja luua uusi kontakte ning sõprussidemeid terveks eluks. 

Liitu

Meie üliõpilasklubi on kõigile huvilistele avatud! Kõiki tulevasi üritusi ja muid tegevusi saab jälgida meie Facebooki lehel TLU International Relations Society! Kui sul on ettepanek mõne ühiskondliku teema käsitlemiseks, küsimusi meie seltsi kohta või koostööpakkumisi tulevasteks üritusteks, siis ootame su kirja meie e-postile tluirs@esindus.ee

NB! Klubi tegevus toimub peamiselt inglise keeles.