Tallinna Ülikooli Üliõpilasesindus

Lastetuba

Tallinna Ülikooli lastetuba on avatud septembri lõpust detsembri keskpaigani ja veebruari algusest mai lõpuni eelneva registreerimise alusel ER 10.0016.00.

Lastetuppa võtame lapsi, kes on vähemalt 2-aastased. Nooremaid lapsi (minimaalselt 1,5 a) võetakse vastu vaid erikokkuleppel, juhul kui laps kohaneb hästi.

Last, kes mitme harjutamiskorra järel endiselt ei ole kohanenud, ei saa kahjuks lastetuppa hoiule võtta. Soovitame teha pausi ja proovida mõne aja pärast uuesti.

Lastetoa projekti on algatanud Tallinna Ülikooli üliõpilaskond ja MTÜ ProjectsAreUs koos noorte aktiivsete tudengitest vanematega. Lastetoa tegevus põhineb vabatahtlikkusel ning kõik lastetoa töötajad on vabatahtlikud. Samuti saadakse suur osa mänguasju ja vahendeid annetuste näol.

Lastehoid on tudengitest vanematele tasuta, aga lastele võib tuua lastetuppa pliiatseid, kriite, paberit, raamatuid jm.

Registreeri laps

Registreeri laps hiljemalt eelmise nädala reedeks!

Peale registreerimist saate automaatteavituse, et broneering on edastatud. Juhime tähelepanu, et see ei kindlusta lapsele koha saamist. Kuna lapsehoidu korraldavad aine deklareerinud tudengid võib juhtuda, et soovitud broneeringule ei leita tudengit last hoidma. Teid informeeritakse e-kirja teel, kui teie broneering on kinnitatud.

Kui laps haigestub või ei saa ootamatult tulla, siis palume sellest esimesel võimalusel teada anda!

Tudengile

Kui sulle meeldivad väikesed lapsed ja sa soovid loengute vahel lõbusalt ja mänguliselt aega veeta, siis tule TLÜ lastetuppa VABATAHTLIKUKS!

VÕI läbi aine “Pedagoogiline tegevus lapsehoius” KAA6122.HR ja saa 3 EAPd.

  • Ainesse saab registreerida sügis- ja kevadsemestri alguses.
  • Aine õppejõud on Silvi Suur.
  • Aine sooritamiseks on vaja läbida 30 (astronoomilist) tundi praktilist tööd lastetoas.
  • Esitada õpimapp.

Praktilist osa on võimalik läbida lastetoas lahtiolekuaegadel sinule sobival ajal.

Kui tekkis huvi, siis tule ja pane ennast proovile. Küsimuste ja lisainformatsiooni korral palume pöörduda lastetuba@esindus.ee.

Asukoht

Tallinna Ülikool, Silva maja, I korrus, ruum S-114

Telefon

6 409 128 (kättesaadav vaid siis kui lastetoas on hoidja)